termolifting Zaffiro

Termolifting twarzy oraz ciała

Zaffiro to nowoczesny zabieg odmładzający, znany również jako „zabieg gwiazd” skutecznie poprawiający owal i jędrność skory, bez użycia skalpela. Zastosowane w urządzeniu światło podczerwone IR podgrzewa tkanki i płyni przez co dochodzi do m.in. skurczania się włókien kolagenowych i elastyny odpowiadających za poziom napięcia skóry.

Efekt Zaffiro uwielbiany jest za swój bankietowy charakter, ponieważ jest idealnym rozwiązaniem w sytuacji kiedy to oczekujemy natychmiastowego efektu bez jakiegokolwiek… okresu rekonwalescencji! Bez względu czy będzie to wesele, pierwsza randka czy ważne wystąpienie publiczne – efekt Zaffiro zapewni optymalny wygląd skóry i pewność siebie.

„Sekret Gwiazd”

Zafirro to urządzenie generujące światło podczerwone (IR), które przekazywane jest w głąb skory w celu podgrzania skory właściwej do temperatury 65 stopni Celsjusza. Taki proces w efekcie prowadzi do skurczenia się włókien kolagenowych i elastyny do ich pierwotnej długości, stymuluje fibroblasty do wytwarzania nowych włókien oraz zwiększa produkcję kolagenu o około 30% – w konsekwencji skóra napina się, a drobne zmarszczki mimiczne ulegają spłyceniu. Oczywiście o bezpieczeństwo w trakcie całego zabiegu dba chłodzenie kontaktowe, które zapobiega możliwości poparzenia skóry a zastosowanie w głowicy urządzenia innowacyjnego szkła krystalicznego umożliwia maksymalizację rezultatów tej technologii zabiegowej.

Skąd taka popularność Zaffiro? Zabieg jest bezbolesny, a efekt poprawy napięcia i rozświetlenia skóry widoczny od razu, wzmacnia się jeszcze do pół roku po zabiegu. Jest to po prostu przyjemny i bezinwazyjny sposób na młody wygląd bez okresu rekonwalescencji.

https://www.youtube.com/watch?v=lKJ7hCX_0uE

Zabieg Zaffiro rozpoczyna się od peelingu wodnego zwanego również waterpeelingiem. Ciśnienie wytworzone w ten sposób przez powietrze i składniki aktywne wspomaga złuszczanie zrogowaciałego naskórka na powierzchni skory, a także umożliwia skuteczne wtłaczanie składników aktywnych w głąb skory. Dzięki temu światło podczerwone (IR) ma możliwość głębszej i łatwiejszej penetracji. Kolejnym etapem jest podgrzanie skory właściwej za pomocą głowicy ze szkłem krystalicznym, w celu skręcenia włókien kolagenowych i elastyny.

Rezultat Zaffiro widoczny jest od razu po zabiegu, co sprawia że zabieg ten można jak najbardziej wykonywać pojedynczo, jednak aby uzyskać najlepsze efekty rekomendujemy wykonanie serii 4 zabiegów z miesięcznym odstępem. Wpłynie to nie tylko na efektywność terapii, ale znacząco wzmocni także długość utrzymywania się efektów.

https://www.youtube.com/watch?v=RbvF1M1gsoE

Wskazania

  • spadek napięcia skóry na twarzy i ciele wynikający z procesu starzenia lub utraty masy ciała
  • wiotka skóra po porodzie
  • utrata konturów twarzy
  • opadające policzki – „chomiki”
  • zmarszczki i bruzdy nosowo-wargowe
  • utrata blasku skóry

CENNIK

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.