Makijaż permanentny

jest znakomitą alternatywą dla codziennego rytuału związanego z czasochłonnym malowaniem się.

Od tego momentu strach przed starciem makijażu skutkującym nieestetycznymi, ciemnymi smugami na twarzy może pójść w zapomnienie. Rozwiązanie to zapewnia bezcenny komfort i wygodę, a zabieg wykonany przez doświadczonego Specjalistę podkreśla piękno, wyglądając tym samym estetycznie i naturalnie.

Obszary

  • brwi (metda: Ombré lub Powder Brows)
  • usta (metoda: Ombré lub Natural Lips)
  • kreska oczu, powieka górna lub/i dolna (metoda: zagęszczająca linię rzęs, dekoracyjna lub „efekt cienia”)

W zakresie zabiegów mikropigmentacji bezkompromisowo stawiamy na jakość i współpracujemy z artystą makijażu permanentnego – Moniką Sobieralską, która uchodzi za jedną z najbardziej doświadczonych lingeristek na północy Polski. Z makijażem permanentnym związana jest od 2013 roku, jest byłym wykładowcą w studium kosmetycznym Progres oraz Teb Edukacja. Jest także absolwentką szkoły PMU WORLD, w której miała okazję szkolić się pod okiem wielu mistrzów m.in.: Nataliyi Yeremenko, Anastasii Gilmanovej, Fabiany Lopez, Rumiyi, Kataliny Popescu czy Magdaleny Mazurek.

Nie wiesz jeszcze, która metoda będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia? Skontaktuj się z nami a postaramy się odpowiedzieć na wszelkie dręczące Cię pytania.