Peptydy w terapii łysienia

Peptydowa terapia przeciw wypadaniu włosów

Innowacyjny zabieg trychologiczny zajmujący się wypadaniem włosów, przyspieszający ich odrost, pogrubiający i zagęszczający włosy. Specjalnie dobrany skład, zawierający kwas hialuronowy i jedyną w swoim rodzaju technologię siedmiu peptydów uwalnia się stopniowo i penetruje skórę głowy przez 2 tygodnie. Składniki aktywne wnikające w głąb skóry poprawiają ukrwienie i krążenie skóry a także odżywiają mieszki włosowe. Terapia przeznaczona jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Terapia peptydowa przeciwdziałająca wypadaniu włosów to terapia bazująca na formule 7 peptydów i jej wyjątkowych właściwościach wspomagających wzrost i odżywienie włosów oraz hamujących ich wypadanie. Preparat podawany jest śródskórnie metodą iniekcji, a sama procedura przewiduje wykonanie kilkudziesięciu wkłuć w taki sposób aby odżywić skórę całej głowy.

Niezaprzeczalną zaletą zabiegu jest to, że zabieg nie wymaga golenia włosów w miejscu wkłuć oraz nie występuje przy nim jakiejkolwiek okres rekonwalescencji.

Jak często należy wykonywać zabieg?

Rekomendujemy aby terapia ta wykonywana była w serii, gdyż najbardziej optymalne rezultaty uzyskamy po min. 3-4 zabiegach w 2 tygodniowych odstępach.

Łączenie z innymi zabiegami?

Jest to świetna procedura trychologiczna do łączenia jej z innymi zabiegami, gdyż stosowanie w przypadku stosowania terapii łączonych pozwala uzyskać efekt synergii, w którym jeden zabieg wzmacnia rezultat drugiego. Zabieg znakomicie uzupełnia się m.in. z karboksyterapią, mezoterapią igłową, fibryną bogatopłytkową oraz fototerapią TriWings.

Wskazania

  • łysienie, wypadające włosy
  • włosy cienkie i rzadkie
  • wzmocnienie włosów po przeszczepie
  • przyspieszenie wzrostu włosa

CENNIK

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.