Fala akustyczna

Modelowanie sylwetki falą uderzeniowa

Fala akustyczna dosłownie uderza z wielką siłą w oznaki starzenia, cellulit i miejscową otyłość. Technologia ta w zabiegach estetycznych rozbija komórki tłuszczowe, prowadzi do tworzenia się nowych naczyń krwionośnych oraz polepsza metabolizm komórkowy. Zabieg jest polecany do redukcji cellulitu i lokalnej otyłości na ciężkich partiach ciała jak pośladki czy uda.

Jak wygląda zabieg?

Przed zabiegiem na skórę nakłada się żel ułatwiający masaż. Następnie na ciało za pomocą głowicy kierowana jest fala akustyczna, która wnika w głąb skóry. Działanie fali akustycznej pobudza proces lipolizy(rozpad komórek tłuszczowych), produkcję nowego kolagenu i drenaż limfatyczny. Celem zabiegu jest ujędrnienie i modelowanie skóry oraz redukcja tkanki tłuszczowej. Dla zwiększenia efektów, po zabiegu zaleca się picie około 2 litrów wody dziennie, aktywność fizyczną oraz zdrową dietę.

Opatentowana technologia oraz bez inwazyjność powoduje, że zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny.

W celu uzyskania maksymalnego rezultatu po zabiegu zalecany jest drenaż limfatyczny urządzeniem LPG Alliance endermologie, wydalający szkodliwe związki powstałe przy rozbijaniu tkanki tłuszczowej.

Wskazania

  • cellulit i tkanka tłuszczowa (w szczególności na ciężkich partiach ciała np. pośladki, uda)
  • spadek jędrności całego ciała
  • nadwaga
  • obrzęki kończyn dolnych

CENNIK

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.