Plastyka powiek górnych i dolnych (blefaroplastyka)

Opadające powieki są trudną anatomicznie okolicą wymagająca specjalistycznego podejścia dla uzyskania naturalnych efektów. Problem ten nie tylko powoduje, że wyglądamy na smutnych i zmęczonych ale może mieć również swoje podłożone medyczne prowadząc do m.in. zaburzenia pola widzenia.

Blefaroplastyka to jeden z trzech najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej na świecie i zarazem jeden z najczęstszych zabiegów operacyjnych w naszej Klinice.

Dlaczego Pacjenci decydują się na ten zabieg akurat u nas?

Powieka to istotny element narządu wzroku chroniący oko, dlatego też bezsprzecznie ważne jest aby operacja została wykonana z zachowaniem najwyższych standardów.

Nasz wykwalifikowany zespół lekarsko-pielęgniarski czuwa nad Pacjentem każdego dnia, nie tylko w trakcie zabiegu ale również w okresie rekonwalescencji. Pomaga nam w tym system naświetlania ran TriWings umożliwiający skrócenie okresu rekonwalescencji pooperacyjnego nawet o połowę.

Jako jedyna placówka medyczna w regionie mamy możliwość wykonania chirurgicznej plastyki powiek przy odpowiedniej kwalifikacji nie tylko skalpelem ale również nowoczesnym laserem.

Laser, dlaczego?

  • korzystniejszy rezultat wizualny dzięku mniejszemu przerostowi blizny
  • natychmiastowe obkurczenie skóry przez miejscowe podgrzanie tkanki wiązką lasera
  • zauważalnie krótszy okres rekonwalescencji
  • szybszy i sprawniejszy przebieg zabieg
  • wyższy komfort dla Pacjenta

Operacyjna plastyka to najskuteczniejszy i trwały sposób na opadające powieki.

plastyka powiek górnych u naszej Pacjentki

Jakie zabiegi?

Nasz Dział Chirurgii

Przeczytaj więcej o naszym zespole chirurgicznym, kompetencjach, doświadczeniu i zakresie świadczeń

Czytaj więcej