Masaż podciśnieniowy

Modelowanie sylwetki masażem próżniowym

Masaż podciśnieniowy zwany też próżniowym, służy naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek, zwiększając przy tym produkcję kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. W rezultacie zabieg działa w trzech wymiarach: redukuje tkankę tłuszczową, wygładza cellulit i ujędrnia skórę, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu. Jest to w 100% bezinwazyjny i naturalny sposób na wymarzoną sylwetkę.

Cellulit, wróg publiczny numer 1.

W ciele kobiety, począwszy od okresu dojrzewania odkładają się zapasy wody i tłuszczu. Organizm ludzki nie zawsze radzi sobie z wydalaniem ich „nadwyżki”, co prowadzi do powstawania nieestetycznego cellulitu, czyli nieprawidłowo rozmieszczonej tkanki tłuszczowej, której rezultatem jest nierówna i pofałdowana powierzchnia skóry… a problem ten, może dotknąć również mężczyzn.

W takim razie jak temu przeciwdziałać?

Odpowiedzią na to pytanie jest „synergia”, czyli nie wspomaganie zbilansowanej diety i regularnego wysiłku fizycznego profesjonalnymi zabiegami modelującymi sylwetkę.

Podciśnieniowy masaż drenujący obszar zabiegowy oraz pobudzający metabolizm organizmu jest zabiegiem, który nie tylko redukuje tkankę tłuszczową i cellulit ale równie mocno może wpływać na ujędrnienie skóry ciała oraz twarzy. Drenaż limfy, pozwala na widoczne zmniejszenie powstających obrzęków (np. na nogach) co sprawia, że jest to jeden z zabiegów, który rekomendujemy m.in. kobietom w ciąży.

Francuski patent technologiczny pozostawia tkankę tłuszczową oraz cellulit bez szans. Używane urządzenie po swojej premierze w 2017 roku w Monako od razu zostało okrzyknięty światowym przełomem w walce z problemami estetycznymi. Z powodu niezwykle wysokiej skuteczności zabieg ten zyskał uznanie wśród wielkich sportowców jak Cristiano Ronaldo czy całej plejady gwiazd – Beyonce, Jennifer Lopez oraz Kim Kardashian.

Jak wygląda zabieg?

Endermologia to opatentowana i przebadana klinicznie procedura, w której to elektronicznie sterowana głowica urządzenia wytwarza podciśnienie zasysające fałd skórny, który następnie poddawany jest masażowi przez rolkę głowicy. To tak jakby zastosować zabieg bańką chińską, jednak niezrównana szybkość działania rolki i jej siła ssania powoduje, że baniek tych musiałyby być tysiące. Dzięki temu w organizmie zachodzą procesy mające na celu stymulację produkcji włókien kolagenowych, elastyny i kwasu hialuronowego co ma kluczowy wpływ na proces liftingu skóry. Sam mechanizm mechanicznego stymulowania skóry prowadzi do poprawienia krążenie limfy i krwi, jak również doprowadza do rozbijania cellulitu oraz redukowania skupisk lipidów, zmniejszając tym samym ilość tkanki tłuszczowej w organizmie. Przeciwdziała to jednocześnie zatrzymywaniu wody przez organizm, gdyż poprawia wymianę płynów w procesie krążenia.

A bezpieczeństwo…?

To jeden z najbezpieczniejszych zabiegów znanych kosmetologii. Jest on całkowicie bezinwazyjny, a sam proces działania urządzenia oparty jest wyłącznie na wykorzystaniu potencjału naturalnych procesów zachodzących w organiźmie. Endermologia w żadnym stopniu nie jest bolesna – zabieg jest komfortowy oraz przyjemny i nie wiąże się z nim żaden okres rekonwalescencji. Z tego powodu jest to jedna z niewielu procedur, którą można w pełni bezpiecznie wykonać kobietom w ciąży oraz w okresie karmienia.

Czy można łączyć endermologię z innymi zabiegami?

…nawet należy.

„Synergia” to słowo klucz naszej terapii, ponieważ łącząc ze sobą najskuteczniejsze metody zabiegowe, uzyskujemy oczekiwane rezultaty już po pierwszych zabiegach, żegnając uprzykrzający życie nadmiar tłuszczu czy cellulit.

Dla tych, którym zależy na maksymalizacji rezultatów w jak najkrótszym czasie opracowaliśmy autorskie programy modelowania sylwetki polegające na łączeniu serii zabiegów endermologii m.in. z zabiegami falą akustyczną , body wrappingiem bandażami Arosha czy terapią ultradzwiękami i falą radiową.

Cellulit można mieć… tylko po co? 🙂

Zabiegi dobierane są indywidualnie w zależności od konkretnych wskazań. Jednym z najpopularniejszych wariantów jest endermolift, który jest świetnym zabiegiem „bankietowym”, dającym pierwsze rezultaty natychmiastowo, przygotowując skórę twarzy do ważnego wydarzenia poprzez rozświetlenie oraz wzmocnienie jej napięcia.

O szczegóły zapytaj naszego Specjalistę.

Wskazania:

  • cellulit
  • nadmiar tkanki tłuszczowej, nadwaga
  • spadek naturalnej jędrności i elastyczności skóry
  • nieprawidłowe krążenie (pozbywanie się toksyn z organizmu)
  • zaburzona regeneracja, sportowy tryb życia (przygotowanie mięśni do wysiłku oraz regeneracji ich po)
  • blizny

CENNIK

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.