THE PERFECT PEEL

Peeling z glutationem

Amerykański peeling medyczny przeciwdziałający problemowi przebarwień skórnych, trądziku, a także jako alternatywa dla zabiegów inwazyjnych w walce z procesem starzenia się skóry. The Perfect Peel jest niezwykle skuteczną i zaawansowaną terapią opartą na glutationie – najsilniejszym antyoksydantem w walce z wolnymi rodnikami.

Peeling wyjątkowy?

Wyjątkowość The Perfect Derma Peel polega na tym, iż jest to pierwszy na świecie peeling zawierający w swoim składzie glutation będący niezwykle silnym antyoksydantem, czyli inaczej przeciwutleniaczem, którego głównym celem jest zneutralizowanie wolnych rodników tlenowych.

Perfect Peel skutecznie radzi sobie z oznakami starzenia się skóry, a także z przebarwieniami oraz rozszerzonymi porami. Jest świetną alternatywą dla osób chcących rezultat uzyskiwany przy pomocy wielu inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej czy laseroterapii… jednak przy znacząco niższej ingerencji w skórę.

Jak wygląda zabieg?

W trakcie zabiegu na skórę nałożony zostaje preparat ze stężonymi substancjami aktywnymi, które powodują głęboką penetrację do skory właściwej. Dzięki temu następuje wyjątkowo silna przebudowa skóry, która powoduje bardzo mocne złuszczanie płatowe. Okres rekonwalescencji, czyli czas do całkowitego złuszczenia trwa do 5 dni. W tym okresie, jednym z najbardziej istotnych aspektów jest konsekwencja w pielęgnacji łuszczącej się skóry, zgodnie z zaleceniami kosmetologa wykonującego zabieg.

Zabieg przeznaczony jest do wszystkich rodzajów skóry. Wyróżnia go bezpieczeństwo produktów medycznych wykorzystywanych podczas zabiegu, a jego małoinwazyjność powoduje, że zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Wskazania

  • skóra trądzikowa
  • poprawa kolorytu i faktury skóry
  • zmęczona, poszarzała cera
  • przebarwienia, melasma (ostuda)
  • nabyte przebarwienie skóry, związane ze wzmożonym wytwarzaniem melaniny.
  • zmarszczki
  • zmniejszenie widoczności porów
  • odmłodzenie oraz poprawa jędrności

CENNIK

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.