Powiększanie ust

Czy można wyobrazić sobie wyraźniejszy symbol prawdziwej kobiecości niż usta?

Przywołując słowa Coco Channel – „Każda Kobieta powinna mieć dwie cechy: klasę i urok”, a usta o wymarzonym kształcie są z pewnością źródłem ich obu.

Jednakże, gdzie podziałaby się kobieca pewność siebie gdyby ich kształt byłby daleki od ideału?

usta metodą Kosma Lips

Na czym polega i jak wygląda przebieg zabiegu?

Zabieg polega na podaniu poprzez iniekcję preparatu wypełniającego tkankę na bazie kwasu hialuronowego umożliwiającego zmianę kształtu ust w kontrolowany, wcześniej zaplanowany sposób. Umożliwia to jednocześnie kompleksową regenerację i nawilżenie tkanek. Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie co sprawia, że zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest bezpieczny.

Zabieg korygowania wielkości i kształtu ust trwa (łącznie ze znieczuleniem oraz konsultacją) do 30 minut i należy do grona zabiegów, które w zaledwie kilkanaście minut potrafią odmienić samoocenę Kobiety i dodać jej nie tylko zmysłowości ale i prawdziwej siły, dlatego też powiększanie ust należy do najczęściej wykonywanych procedur w medycynie estetycznej.

https://youtu.be/gIymvPqxE6Y

Po jakim czasie widoczny jest rezultat i jak długo się utrzymuje?

Efekt powiększenia i zmiany kształtu ust widoczny jest natychmiast. Należy pamiętać, że bezpośrednio po zabiegu może wystąpić opuchlizna, krwiaki oraz siniaki w miejscu wkłucia, jednak stan ten jest przejściowy i zazwyczaj trwa zaledwie kilka dni, jednocześnie nie wykluczając z życia codziennego. Finalny rezultat widoczny jest po około 2 tygodniach od zabiegu.

Efekt zabiegu utrzymuje się od kilku do kilkunastu miesięcy i zależy od indywidualnych możliwości organizmu do metabolizowania wypełniacza, gdyż jest on substancją biodegradowalną – czyli taką która z upływem czasu samoczynnie rozkłada się w naszym ciele.

różnica pomiędzy stroną wypełnioną a stroną jeszcze nie wypełnioną

Czy zabieg jest bolesny?

W trakcie zabiegu może wystąpić dyskomfort i uczucie bólu, jest jest ono minimalizowane poprzez miejscowe znieczulenie czerwieni wargowej preparatem w postaci kremu.

W określonych sytuacjach istnieje możliwość podania znieczulenia stomatologicznego przez lekarza dentystę.

Jak dobrać odpowiedni kształt ust i metodę?

Jest to jedno z pierwszych pytań jakie należy sobie postawić przed zabiegiem – Idealne usta, no właśnie jaki mają kształt?

Symetryczne? Jędrne? Może po prostu odrobinę pełniejsze?

Dla każdego wyobrażenie ich ideału będzie miało inną formę, jednak wszystkie będą prowadziły do tego samego – poczucia pewności, komfortu i Kobiecości… przez duże „K”.

usta metodą Julie Horne™

Zabieg wykonujemy różnymi metodami, które różni od siebie przede wszystkim uzyskany efekt. Najczęściej praktykowanymi przez nas metodami są:

  • Kosma Lips, czyli autorska technika opracowana przez naszego medyka Kamilę po latach udoskonalania zróżnicowanych metod modelowania czerwieni wargowej, umożliwiająca powiększenie ust w taki sposób aby nadać im wyraźnie podkreślony kształt bez przerysowanego, koszmarnego efektu „kaczego dzioba” i z zachowaniem naturalnego wyglądu. Jest to również świetny sposób korekty kształtu ust u osób z zanikiem łuku kupidyna
  • metoda Julie Horne™, na podstawie licencji od szwajcarskiego Swiss Aesthetic Institute jako jedyna placówka na Kaszunach wykonujemy zabieg tą najbardziej pożądaną techniką na światowych profilach Instagram
  • metoda rosyjska (tzw. Russian Lips)
  • metoda Dr Garunova, nazwana tak od jej pierwotnej autorki
  • metoda ust „na płasko”
  • metoda naturalna (Natural Lips)

Zdarza się również, że metody te są modyfikowane lub mieszane w celu dobrania najbardziej optymalnego kształtu, dopasowanego zarówno do oczekiwań jak i anatomicznego kształtu twarzy.

A czy TY jesteś gotowa na usta idealne?

usta metodą „na płasko” od razu po zabiegu
przed → po wypełnieniu → po nałożeniu maści

Jakie zabiegi?

Cennik

Zapraszamy do sprawdzenia aktualnych cen

Czytaj więcej