Kobiety ciężarne i karmiące

Kobiety w ciąży jak i te będące w okresie karmienia nierzadko zastanawiają nad możliwością korzystania z zabiegów estetycznych. Nasi Eksperci rekomendują, że jest to nawet wskazań

W tym ważnym okresie zdrowie dziecka jest najważniejsze, jednak nie oznacza to, że należy zaniedbywać własny organizm.

Zabiegi na ciało


Endermologie LPG Alliance to zbawienne rozwiązanie w momencie ciąży, kiedy to organizm jest jeszcze bardziej podatny na gromadzenie wody i powstawanie cellulitu. Technologia Alliance jest rewelacyjna pod względem zdrowotnym, będąc ulgą dla ciężkich, opuchniętych nóg oraz innych obolałych okolic jak np. plecy, które towarzyszą kobietom w ciąży szczególnie w jej drugiej połowie. Drenaż prowadzi do wzrostu cyrkulacji krwi i limfy, czego następstwem jest ustąpienie bólu, opuchlizny i oczyszczenie organizmu z toksyn.

Pielęgnacja i zabiegi na twarz


Stan cery często pogarsza się w trakcie ciąży, więc w celu utrzymania odpowiedniego poziomu nawilżeniaodżywienia czy sprężystości tym bardziej warto o nią zadbać.

Endermolift twarzy, jest odprężającym i rozświetlającym cerę zabiegiem, który ma właściwości ujędrniające, poprawiające koloryt oraz przeciwzmarszczkowe. Jest to naturalny fitness dla skóry.

Zabiegi IMAGE Skincare to rozwiązanie na suchą skórę, której potrzeba nawilżenia i powrotu blasku oraz elastyczności. Jest to też skuteczna terapia niwelująca oznaki starzenia, a możliwość indywidualnego doboru składników sprawia, że ta seria zabiegów pielęgnujących jest w w 100% bezpieczna dla kobiet w ciąży i tych karmiących.

Zabiegi pielęgnujące skórę marki Maria Galland dostarczają upragniony relaks i odprężenie, zapewniające świetne samopoczucie i świeżość w trakcie, jak i po ciąży.

Zabiegi dotleniające skórę, zmniejszające pory, złuszczające zrogowaciały naskórek jak i inne są w tym przypadku dobierane indywidualnie, w zależności od kondycji skóry jak i jej potrzeb.

Genetyczne badania prenatalne


SANCO jest obecnie najnowocześniejszym oraz o najwyższej skuteczność badania (pow. 99,3%) nieinwazyjnym genetycznym testem prenatalnym. To badanie nowej generacji, określające ryzyko trisomii chromosomów 21, 18 i 13 płodu (zespół Downa, Edwardsa i Patau), aneuploidii chromosomów płci oraz kilkunastu zespołów wad wrodzonych, spowodowanych innymi nieprawidłowościami chromosomowymi.