Stomatologia

Zagadnienia zdrowia oraz urody wymagają synergii działań, czego najlepszym dowodem jest nasz Dział Stomatologii, zajmujący się leczeniem oraz poprawą estetyki zębów i jamy ustnej. Ponadprzeciętna precyzja pracy wraz z najnowocześniejszą metodyką stomatologiczną jak np. leczenie kanałowe pod mikroskopem, są dla nas kluczem skutecznego leczenia.

W czym się specjalizujemy?

  • stomatologia zachowawcza
  • endodoncja, leczenie kanałowe pod mikroskopem
  • chirurgia stomatologiczna
  • protetyka

Licówki, korony, implanty… czyli protetyka stomatologiczna

Leczeniem protetycznym z zakresu odbudowy na zębach stałych oraz implantach zajmuje się Dr Karina Czernów, która jest lekarzem dentysta z kilkunastoletnim doświadczeniem.

Lata doświadczenia klinicznego uformowały jej obszar zainteresowań wokół stomatologii estetycznej. 

W pracy skupia się na zaawansowanej protetyce w postaci estetycznych i funkcjonalnych odbudów pełnołukowych zarówno na zębach własnych jak i na implantach oraz na rekonstrukcjach zwarcia.

Potrzeba kompleksowego projektowania uśmiechu oraz zacięcie chirurgiczne zaowocowały zdobywaniem wiedzy w kierunku plastyki tkanek przyzębia.

Wypadkową tych umiejętności są proponowane Pacjentom spektakularne metamorfozy uśmiechu. 

Bogate doświadczenie wspierane jest licznymi szkoleniami z zakresu protetyki klasycznej, implantoprotetyki oraz okluzji.

Jestem również członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej. 

Jako ekspert stomatologii estetycznej jest prawdziwym specjalistą metamorfozy uśmiechu, a jej doświadczeniu zaufało już tysiące Pacjentów.

przykładowa praca protetyczna Dr Kariny

A czy Ty, nadal szukasz właściwego specjalisty od nowego uśmiechu?

W związku z realizacją projektu nr RPPM.02.02.01-22-0226/17 pt. „Wyposażenie Kliniki Kosma w innowacyjne urządzenie medyczne do terapii chorób cywilizacyjnych” w ramach Osi priorytetowej 2 Przedsiębiorstwa, Działanie 2.2 Inwestycje profilowane, Poddziałanie 2.2.1 Inwestycje profilowane – wsparcie dotacyjne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, z dniem 08.06.2018 r. zapraszamy do skorzystania ze specjalistycznych usług stomatologicznych (z zakresu: profilaktyki i higieny, stomatologii zachowawczej, chirurgii, endodoncji oraz protetyki).