Zabieg termoaktywny

Wykorzystanie efektu termogenicznego

Antycellulitowy program Spa Abbys to innowacyjny zabieg, bazujący na mechanizmie pobudzania procesu lipolizy, którego działanie prowadzi do rozkładu komórek tłuszczowych. Procedura zabiegowa ma na celu nie tylko ujędrnić, wymodelować oraz wyszczuplić sylwetkę ale również daje możliwość wygładza skórę oraz poprawić jej koloryt.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg rozpoczyna się od peelingu wybranej okolicy na ciele z pomocą żelu, które użycie stymuluje krążenie limfy. Peeling wykonywany jest dosyć intensywnie, aż do momentu zaczerwienienia skóry. Następnie w wybraną okolicę zabiegową wprowadzane i wmasowywane zostają ampułki, które przyspieszają metabolizm. Składniki aktywne znajdujące się w ampułce działają termogenicznie – czyli czyli zwiększają temperaturę w obszarze poddanym zabiegowi. Na tym etapie zostaje nałożona maska z alg, która powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych w celu poprawienia przenikania składników aktywnych. Maska posiada właściwości, dzięki którym zostają usunięte niechciane obrzęki. Na zakończenie zabiegu ciało owinięte zostaje folią, którą osoba poddana zabiegowi ściąga samodzielnie nie szybciej niż przed upływem trzech godzin.

Bezwzględnie należy pamiętać, aby po ściągnięciu folii nałożyć na ciało oliwkę otrzymaną od kosmetologa wykonującego zabieg.

CENNIK

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.

Wskazania

  • cellulit
  • obrzęk
  • miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej
  • poprawa jędrności oraz kolorytu skóry