Wypełnianie kwasem hialuronowym

Wypełniania tkanek „eliksirem młodości”

Kwas hialuronowy jako składnik odpowiadający za poziom jędrności i nawilżenia skóry występuje w każdym żywym organizmie, jednak z biegiem czasu jego stężenie zmniejsza się, czego efektem jest m.in. powstawanie zmarszczek czy zwiotczenie skóry.

W terapii przeciwstarzeniowej zabieg wypełnienia jest skierowany do osób którym zależy na natychmiastowym zniwelowaniu zmarszczek ale również opadających kącików ust czy bruzd nosowo-wargowych.

Modelowanie ust

Implantacja wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego jest nierzadko najbardziej optymalnym rozwiązaniem w przypadku osób chcących wyrównać asymetrię czerwieni wargowej, zniwelować zmarszczki palacza lub zwyczajnie powiększyć usta. Zastosowanie konkretnie wybranej techniki modelowania ust jest mocno zależne nie tylko od indywidualnych oczekiwań ale i wieku oraz kształtu twarzy i sylwetki. Potwierdza to popularna metoda rosyjska/Russian Lips/Garunova znaja również jako „na płasko”, która będzie bardziej skierowana do osób młodszych, chcących maksymalnie uwydatnić czerwień i nadać jej efekt pełności. Wykonujemy również zabiegi powiększania ust autorską metodą Kosma Lips opracowaną przez naszego medyka Kamilę Koska-Mach, umożliwiającą wyraźne podkreślenie kształtu bez przerysowanego, koszmarnego efektu „kaczego dzioba” i z zachowaniem naturalnego wyglądu. Jest to również często optymalne rozwiązanie w przypadku korekty kształtu ust u osób z zanikiem łuku kupidyna.

https://youtu.be/gIymvPqxE6Y

Wolumetria i anti-aging

Wypełniacz tkankowy jest również często wykorzystywany w zabiegach wolumetrycznych mających za zadanie wymodelowania i liftingu konturów twarzy. Usieciowany kwas hialuronowy o podwyższonej gęstości podawany jest do głębszych warstw skóry w celu przywrócenia młodszego wyglądu, podkreślenia policzków, wyostrzenia brody, podkreślenia konturu żuchwy. Jest to to jedna z metod pozwalająca na uzyskanie smuklejszego wyglądu twarzy. Zabieg skierowany jest zarówno do kobiet jak i mężczyzn.

Satysfakcja i długotrwały efekt zabiegu uzyskiwany jest dzięki posługiwaniu się wyłącznie przebadanymi preparatami z certyfikacją medyczną.

Wskazania

  • zmarszczki i bruzdy
  • opadające kąciki ust
  • niezadowalający kształt lub/i wielkość ust
  • uwydatnienie kości policzkowych
  • opadające policzki tzw. „chomiczki”
  • niezadowalający kształt policzków
  • uwydatniona „doliny łez” i cienie pod oczami
  • konturowanie zarysu żuchwy
  • wyrównanie ubytków objętości twarzy
  • niezadowalający kształtu nosa

CENNIK

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.