laseroterapia Alma Harmony XL Pro

Laserowe rozwiązanie na wszystko

Zabiegi przeciwstarzeniowe, niwelowanie blizn i rozstępów, przebarwień, zaburzeń pigmentacyjnych czy nawet tatuaży. Laseroterapia platformą laserową Alma Harmony XL Pro to niezrównana wszechstronność i możliwości łączenia różnych metod zabiegowych w trakcie pojedynczej sesji, zapewniając rozwiązania na większość problemów estetycznych.

Jedno urządzenie, cztery głowice i… dziesiątki zastosowań

Laseroterapia najnowszej generacji udowadnia, że uzyskanie maksymalnej skuteczności jest możliwe przy zminimalizowaniu inwazyjności oraz zachowaniu bezpieczeństwa.

Skuteczność zabiegów z wykorzystaniem platformy laserowej Alma Harmony XL Pro to liczne badania kliniczne i 65 różnych wskazań potwierdzonych certyfikatem FDA.

Rodzaje dostępnych zabiegów:

zabieg ClearLift

laser frakcyjny nieablacyjny Q-switch

Laser frakcyjny nieablacyjny w technologii Q-switch jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają bezinwazyjnego sposobu na odmłodzenie i poprawę struktury skóry. Jego popularność wynika z faktu, iż można go stosować przez cały rok. Zabieg jest niesamowicie skuteczny a zarazem bezbolesny, nie wymaga przy tym okresu rekonwalescencji. Dla najlepszego efektu istnieje możliwość stosowania go w terapii łączonej z laserem iPixel.

Szerokie spektrum zastosowania czyni go również wysoce skutecznym w usuwaniu tatuaży czy makijażu permanentnego. Po prostu – jest to niezwykle uniwersalna technologia hamująca oznaki upływu czasu i niwelująca mankamenty skóry.

zabieg iPixel

laser frakcyjny ablacyjny

Resurfacing twarzy laserem frakcyjnym ablacyjnym jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na ujędrnienie skóry. Laserowy lifting nazywany „chirurgią bez skalpela” widocznie redukuje nie tylko zmarszczki czy wiotką skórę ale również poprawia owal całej twarzy. Urządzenie powoduje przebudowę skóry poprzez jej mikrouszkodzenia, zapewniając przy tym maksymalne bezpieczeństwo. Pełny efekt uwydatnia się do 1-3 miesięcy po zabiegu. iPixel jest także bezkonkurencyjny w walce z bliznami oraz rozstępami. Zabieg laserem frakcyjnym ablacyjnym zalicza się do grupy zabiegów z okresem rekonwalescencji, jednak mamy możliwość jego zmniejszenia dzięki zastosowaniu m.in. fototerapii TriWings.

zabieg DyeVL

zmiany naczyniowe i pigmentacyjne

Ta specjalnie zaprojektowana technologia emitująca wąskopasmowe, pulsacyjne źródło światła nie naraża skóry na groźne uszkodzenia, czyniąc zabieg bardzo bezpiecznym. Jest to idealne rozwiązanie do walki z fotostarzeniem poprzez niwelowanie zmian naczyniowych i pigmentacyjnych (przebarwień, rumienia, melasmy) na twarzy, szyi oraz dekolcie. Wysoka uniwersalność umożliwia wykorzystanie go także w walce z trądzikiem różowatym.

Dodatkowo, zabieg ten jeśli wykonywany jest w naszej klinice nie musi kojarzyć się z bólem. Procedura zabiegowa bardzo często wykonywana jest przy asyście dostępnej nam chłodziarki Metrum Cryoflex. Jest to osobne urządzenie, którego działanie polega na nadmuchiwaniu ciała powietrzem o minusowej temperaturze, prowadząc jednocześnie do zminimalizowania odczuć bólowych, zwiększając tym samym komfort zabiegu.

zabieg Nd:YAG 1064

laserowe zamykanie naczyń głębokich (na nogach)

Laser Neodymowo-Yagowy o długości fali 1064nm, dzięki swoim właściwościom głębokiego przenikania w głąb skóry jest kompleksowym rozwiązaniem do usuwania zmian naczyniowych na nogach. Za komfort odpowiada głowica wyposażona w pełni niezależne chłodzenie kontaktowe. Niska inwazyjność i minimalny okres rekonwalescencji pozwala praktycznie od razu wrócić do aktywności dnia codziennego.

Wskazania

  • resurfacing skóry (redukcja zmarszczek, wiotkiej skóry, blizn, rozstępów)
  • zmiany pigmentacyjne, przebarwienia
  • melasma
  • rumień
  • zmiany naczyniowe
  • trądzik różowaty
  • usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego

CENNIK

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.