Dermatologia

Dział Dermatologii w naszej Klinice obejmuje diagnostykę i leczenie dermatologiczne z zakresu dermochirurgii, dermoskopii, leczenia wypadania włosów i wielu innych chorób skóry oraz ogólnoustrojowych.

Współpraca z Dermatologiem pozwala również uzyskać holistyczne podejście w przypadku wielu zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologicznych, gdzie współpraca specjalistów z różnych dziedzin umożliwia ustalenie najbardziej optymalnego rozwiązania dla Pacjenta.

Za Dział Dermatologii odpowiedzialna jest Dr Mariana Karwan. Jest lekarzem realizującym specjalizację z dermatologii i wenerologii na Oddziale Dermatologii i Wenerologii Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im J. Korczaka w Słupsku. 

W 2010 roku ukończyła Wydział Lekarski na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Następnie w 2015 roku uzyskała również tytuł specjalisty z medycyny rodzinnej.

W toku specjalizacji dermatologicznej zrealizowała liczne staże i kursy, m.in. w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. 

Przez cały czas podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kongresach, zjazdach oraz szkoleniach. Jest także Członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. 

Jest lekarzem wyjątkowo zaangażowanym w pracę, co zresztą potwierdzają liczne opinie Pacjentów:

www.znanylekarz.pl/mariana-karwan/dermatolog-lekarz-rodzinny/koscierzyna