Komputerowa analiza skóry OBSERV 520x

Kompleksowa ocena skóry

Komputerowa diagnostyka twarzy z wykorzystaniem najnowszej technologii pozwala zaplanować najbardziej optymalną terapię i pielęgnację, co pozwala nam uzyskiwać zamierzone efekty z jeszcze wyższą skutecznością.

Analiza twarzy przy użyciu OBSERV rozpoczyna się od wyjątkowej podróży przez różne warstwy skóry. Jedyną warstwą widoczną dla oczu jest zewnętrzna warstwa naskórka. Tutaj strukturę powierzchni skóry tworzą tkanki nabłonkowe. Warstwa podstawna naskórka, w której powstają pigmenty skóry produkowane przez monocyty, odpowiada za odcień skóry – koloryt i przebarwienia. Sieć naczyń krwionośnych jest bogata w krew i tlen, dzięki czemu głęboko odżywia skórę właściwą, jednocześnie to właśnie tutaj najczęściej znajdujemy przyczynę stanów zapalnych i zaczerwienień skóry. 

Poszczególne tryby analizy skóry dostarczają metody diagnostyczne umożliwiające identyfikację pierwotnej przyczyny określonych problemów skórnych oraz ogólnej kondycji skóry. Observ wykorzystuje szereg opatentowanych diod LED oraz innowacyjną technologię specjalnych filtrów zapewniającą znacznie większą przejrzystość i dokładność, czego efektem jest niespotykany obraz powierzchni skóry i jej warstw głębokich.

Observ pozwala na analizę skóry w 4 trybach diagnostycznych: polaryzacja równoległa, polaryzacja krzyżowa światło UV oraz lampa Wooda’a. Skórę, zarówno warstwę naskórkową, jak i skórę właściwą, można uznać za półprzezroczysty, niejednorodny materiał. We wnętrzu tych warstw dochodzi do rozpraszania i pochłaniania światła przez różne tkanki i substancje, takie jak melanina, kolagen, czy naczynia krwionośne. 

Informacje wizualne dotyczące wyglądu skóry i analiza diagnostyczna jej głębszych warstw umożliwia lekarzom medycyny estetycznej oraz kosmetologom na opracowanie indywidualnie dobranych terapii i planów zabiegowych skierowanych na konkretne problemy skórne. 

CENNIK

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.