Radiofrekwencja Secret RF 2.0

Medyczna radiofrekwencja mikroigłowa

Używana technologia jest globalnym liderem platform medycznych frakcjonujących mikroigłowo RF. Zabieg tym urządzeniem to jedyna radiofrekwencja mająca możliwość pracy nie tylko w terapii frakcyjnego RF (odmładzanie, lifting i zagęszczenie skóry, niwelowanie blizn i rozstępów, nadpotliwość), ale także w trybie termo-koagulacji, poprzez nowatorską technologię SmartCure z elektrodami igłowymi (zamykanie naczynek, trądzik, podcinanie blizn).

Zabieg polega na wprowadzeniu mikroigieł pod skórę na różną jej głębokość i emisję fali radiowej w celu mocnego nagrzania tkanki w bardzo krótkim interwale czasowym. Zastosowanie wysokiej energii przy tak krótkim impulsie umożliwia głęboką przebudowę skóry na różnych warstwach jednak bez przegrzania powierzchni skóry, a tym samym bez ryzyka poparzeń.

https://www.youtube.com/watch?v=2UtSdxa8oFI

Radiofrekwencja z wykorzystaniem naszej innowacyjnej technologii istotnie różni się od zabiegu wykonanego za pomocą innych dostępnych urządzeń na świecie dzięki wielu innowacyjnym technologiom jak m.in. delikatnemu systemowi wprowadzania igieł Smooth Needling, skracającemu okres rekonwalescencji do nawet zaledwie 3-4 godzin po zabiegu oraz minimalizującemu dyskomfort w trakcie nakłuwania. Bezpieczeństwo terapii potwierdza certyfikacja medyczna oraz amerykańska FDA.

Wskazania

  • Trądzik
  • Blizny, rozstępy
  • Poprawa gęstości i struktury skóry
  • Redukcja zasinień pod oczami
  • Redukcja zmarszczek

CENNIK

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.