Laser frakcyjny CO2 FRAXIS

Laseroterapia najwyższej mocy

Zabieg tym zaawanoswanym urządzeniem w technologii laserowej CO2 o bardzo wysokiej mocy pozwala na wykonywanie zabiegów przeciwstarzeniowych, poprawiających jakość i strukturę skóry, niwelując jej defekty – w tym m.in. zmarszczki, blizny i rozstępy a z głowicą tnącą ma szerokie zastosowanie m.in. w chirurgii plastycznej, dermochirurgii czy urologii.

W jaki sposób następuje przebudowa skóry?

Urządzenie wykorzystywane w zabiegu generuje wiązkę laserową, która penetruje skórę i absorbowana jest przez wodę zawartą w tkankach. Woda ta jest intensywnie podgrzewana co prowadzi do jej odparowania. Wytwarza się przy tym efekt termiczny, która uszkadza tkanki, w tym także komórki i włókna kolagenowe. W rezultacie dochodzi do intensywnej regeneracji skóry oraz tworzenia się nowych włókien kolagenowych. Pełny okres przebudowy skóry trwa około 28 dni.

https://www.youtube.com/watch?v=QdNodKD-mfM

Czy wykorzystywanie lasera o tak wysokiej mocy jest bezpieczne?

Aktualna wiedza oraz wysokie doświadczenie pozwala nam na wykorzystywanie pełnego potencjału tego lasera CO2. Ponad to nie należy zapominać, że bezpieczeństwo to znak rozpoznawczy tego urządzenia, ze względu na posiadany certyfikat FDA, będący potwierdzeniem spełniania najbardziej rygorystycznych norm amerykańskiej Agencji Żywności i Leków. Najwyższy standard jakości zabiegu zapewnia stalowa tuba Synrad produkcji USA, będąca sercem tego urządzenia, generująca każdorazowo perfekcyjnie stabilną i precyzyjną wiązkę laserową, zapewniając bezkonkurencyjną powtarzalność efektów.

https://www.youtube.com/watch?v=1zaZE9L0lTI

Jak wygląda okres rekonwalescencji?

Bezpośrednio po zabiegu jak i przez następne dni należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń pozabiegowych otrzymanych od naszych specjalistów. Zwiększy to rezultat zabiegu, umożliwi szybki powrót do pełnej aktywności oraz zminimalizuje ryzyko powikłań. Dostępne zaplecze technologiczne daje nam również możliwości skrócenia okresu rekonwalescencji dzięki zastosowaniu m.in. fototerapii LED TriWings.

https://www.youtube.com/watch?v=HAuGPbHcb0I

Wskazania

  • odmładzanie skóry, zmarszczki
  • rozszerzone pory, zaskórniki
  • przebarwienia
  • rozstępy
  • wiotka skóra
  • zmiany skórne
  • blizny różnego pochodzenia

CENNIK

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.