Depilacja laserem hybrydowym

Nr 1 na świecie w usuwaniu owłosienia

Najszybszy, z niespotykaną dotychczas skutecznością i praktycznie bezbolesny.

Wykorzystywany przez nas laser hybrydowy to najbardziej zaawansowany system epilacji laserowej na świecie

…a my nie kryjemy dumy, że to właśnie w naszej Klinice odbywała się jego premiera na północy Polski.

Kluczem całej technologii jest możliwość emitowania wiązki dwóch powyższych laserów w trakcie jednego impulsu, sprawiając że uzyskujemy nieporównywalną do dotychczas dostępnych rozwiązań technologicznych skuteczność zabiegu. Innowację stanowi również światłowodowa głowica o powierzchni aż 30cm2 (maksymalny obszar pokrycia w trakcie pojedynczego impulsu), zapewniająca nieprawdopodobnie szybki przebieg zabiegu (dla przykładu, obszar pach trwa nawet kilkadziesiąt sekund) oraz niesamowicie precyzyjne pokrycie skóry

Nadal zastanawiasz się nad pozbyciem się niechcianego owłosienia? 

Zabieg ten może stanowić optymalne rozwiązanie Twojego problemu.

Urządzenie poza usuwaniem owłosienia umożliwia również wysoce skuteczne usuwanie problemów naczyniowych, pajączków oraz laserowe fotoodmładzanie w zabiegach przeciwstarzeniowych.

https://www.youtube.com/watch?v=e2H-VnTOgKM

Fenomen tej technologii tkwi w połączeniu 3 unikalnych urządzeń w jednej obudowie

  • Lasera aleksandrytowego o długości fali 755nm, który cechuje się o wiele wyższym powinowactwie do melaniny, czyli w praktyce „widzi” włos o wiele lepiej niż m.in. lasery diodowe. Jego działanie polega na termicznym uszkodzeniu włosa wraz z cebulką i jest to perfekcyjne rozwiązanie w szczególności przy włosach cienkich i jasnych u osób o środkowoeuropejskim fototypie skóry. 
  • Lasera neodymowo-yagowego o długości fali 1064nm, którego rola polega na wywołaniu kontrolowanego uszkodzenia naczyń odpowiadających za odżywianie włosa. 
  • Układu chłodzącego składającego się z niesamowicie wydajnej chłodziarki zabiegowej marki Zimmer, generującej silny strumień powietrza o temperaturze aż do -40 stopni C w trakcie każdego impulsu, sprawiając ż zabiegi Thunderem MT są maksymalnie komfortowe i praktycznie bezbolesne. 

CENNIK

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.