Alma Harmony XL Pro™ to zaawansowana platforma obsługująca różne typy technologii laserowych i innych źródeł światła. Urządzenie dzięki swojej wszechstronności i możliwości łączenia różnych metod zabiegowych w trakcie pojedynczej sesji oferuje rozwiązanie na większość problemów estetycznych. Laseroterapia najnowszej generacji udowadnia, że uzyskanie maksymalnej skuteczności jest możliwe przy zminimalizowaniu inwazyjności oraz zachowaniu bezpieczeństwa.

Skuteczność platformy Alma Harmony XL Pro™ to - liczne badania kliniczne oraz 65 wskazań potwierdzonych certyfikatem FDA. Do najważniejszych należą:

 • resurfacing skóry (redukcja zmarszczek, wiotkiej skóry, blizn, rozstępów)
 • zmiany pigmentacyjne, przebarwienia
 • melasma
 • rumień
 • zmiany naczyniowe
 • trądzik różowaty

Głowice:

ClearLift™ - laser frakcyjny nieablacyjny Q-switch

ClearLift™ - laser frakcyjny nieablacyjny Q-switch

Laser frakcyjny nieablacyjny w technologii Q-switch jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają bezinwazyjnego sposobu na odmłodzenie i poprawę struktury skóry. Jego popularność wynika z faktu, iż można go stosować przez cały rok. Zabieg jest niesamowicie skuteczny a zarazem bezbolesny, nie wymaga przy tym okresu rekonwalescencji. Dla najlepszego efektu istnieje możliwość stosowania go w terapii łączonej z laserem iPixel™. Szerokie spektrum zastosowania czyni go również wysoce skutecznym w usuwaniu tatuaży czy makijażu permanentnego.
Po prostu – jest to niezwykle uniwersalna technologia hamująca oznaki upływu czasu i niwelująca mankamenty skóry.

iPixel™ - laser frakcyjny ablacyjny

iPixel™ - laser frakcyjny ablacyjny

Resurfacing twarzy laserem frakcyjnym ablacyjnym jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na ujędrnienie skóry. Laserowy lifting nazywany „chirurgią bez skalpela” widocznie redukuje nie tylko zmarszczki czy wiotką skórę ale również poprawia owal całej twarzy. Urządzenie powoduje przebudowę skóry poprzez jej mikrouszkodzenia, zapewniając przy tym maksymalne bezpieczeństwo. Pełny efekt uwydatnia się do 1-3 miesięcy po zabiegu. iPixel™ jest także bezkonkurencyjny w walce z bliznami oraz rozstępami.

DyeVL – zmiany naczyniowe i pigmentacyjne

DyeVL – zmiany naczyniowe i pigmentacyjne

Ta specjalnie zaprojektowana technologia emitująca wąskopasmowe, pulsacyjne źródło światła nie naraża skóry na groźne uszkodzenia, czyniąc zabieg bardzo bezpiecznym. Silny system chłodzenia prowadzi do zmniejszenia odczuć bólowych, zwiększając tym samym komfort zabiegu. Jest to idealne rozwiązanie do walki z fotostarzeniem poprzez niwelowanie zmian naczyniowych i pigmentacyjnych (przebarwień, rumienia, melasmy) na twarzy, szyi oraz dekolcie. Wysoka uniwersalność umożliwia wykorzystanie go także w walce z trądzikiem różowatym.

Nd:YAG 1064 – laserowe zamykanie naczyń głębokich (na nogach)

Nd:YAG 1064 – laserowe zamykanie naczyń głębokich (na nogach

Laser Neodymowo-Yagowy o długości fali 1064nm, dzięki swoim właściwościom głębokiego przenikania w głąb skóry jest kompleksowym rozwiązaniem do usuwania zmian naczyniowych na nogach. Za komfort Pacjenta odpowiada głowica wyposażona w pełni niezależne chłodzenie kontaktowe. Niska inwazyjność i minimalny okres rekonwalescencji pozwala praktycznie od razu wrócić do aktywności dnia codziennego.

Nowoczesne technologie

 • Depilacja laserowa Vectus
 • Alma Harmony XL Pro™ - laseroterapia
 • LPG Alliance Endermologie® - modelowanie sylwetki masażem podciśnieniowym
 • Zaffiro™ - thermolifting twarzy oraz ciała
 • GeneO™+ - dotlenienie, złuszczenie oraz odżywienie skóry
 • Storz Medical DUOLITH® SD1 – modelowanie sylwetki falą akustyczną
 • Karboksyterapia Julié - terapia medycznym dwutlenkiem węgla
wszystkie prawa zastrzeżone © klinikakosma.pl 2018
projekt i wykonanie qnikstudio.pl