O nas

Klinika Kosma to wyjątkowe miejsce stworzone przez pasjonatów szeroko pojętych dziedzin estetyki. Misją Kliniki jest dążenie do tego, aby nasi Pacjenci mogli czuć się komfortowo we własnej skórze, ciesząc się zdrowiem i pięknem swojego ciała.

Wyróżnia nas wyjątkowo indywidualne podejście, a zarazem holistyczne spojrzenie pozwalające dostarczać kompleksowe rozwiązania z zakresu usług estetycznych oraz zdrowotnych.

Nasi Specjaliści posiadają łącznie kilkadziesiąt lat doświadczenia, co jest gwarancją tego, że każdy Pacjent trafi pod opiekę Profesjonalisty dokładającego wszelkich starań aby rezultat pokrył się z założeniami.

Jesteśmy jedyną tego typu ośrodkiem medycznym w regionie. Nasza Klinika to nowoczesne miejsce spełniające restrykcyjne wymogi stawiane wobec placówek medycznych, zapewniając Pacjentom nie tylko maksymalne bezpieczeństwo, ale też wysoki komfort oraz pełną prywatność.

Głównymi obszarami naszej działalności jest szeroko pojęta medycyna estetyczna i laseroterapia, wykorzystująca innowacyjne metody zabiegowe oraz najnowsze technologie medyczne światowej klasy, takie jak m.in. FRAXIS CO₂, Alma Harmony XL Pro™ czy Cynosure Vectus®.

Umożliwia to nam niwelowanie licznych problemów natury estetycznej typu zmarszczki, zwiotczenie skóry, przebarwienia, rumień, blizny, rozstępy, cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, poszerzone naczynka, niechciany tatuaż, niepożądane owłosienie i wiele innych.

Specjalizujemy się ponadto w wykonywaniu zróżnicowanych zabiegów kosmetologicznych, które pozwalają utrzymać odpowiednią kondycję skóry. Są one znakomitym uzupełnieniem medycyny estetycznej i w połączeniu ze sobą, gwarantują długotrwałe efekty z zachowaniem naturalnego wyglądu.

Nieodłącznym elementem naszego zakresu kosmetologii jest makijaż permanentny, będący dla wielu Kobiet perfekcyjną odpowiedzią na obowiązek codziennego malowania się.

Wyspecjalizowana kadra medyczna daje nam możliwość całościowej opieki nad Pacjentami również pod kątem przeciwdziałania defektom twarzy i ciała wymagającym ingerencji chirurgicznej, w tym korekcji plastycznej opadających powiek czy odstających uszu.

Zagadnienia zdrowia oraz urody wymagają synergii działań, czego najlepszym dowodem jest nasz Dział Stomatologii, zajmujący się leczeniem oraz poprawą estetyki zębów i jamy ustnej. Ponadprzeciętna precyzja pracy wraz z najnowocześniejszą metodyką stomatologiczną jak np. endodoncja mikroskopowa, są dla nas kluczem skutecznego leczenia.

Nasze pojęcie estetyki nie jest związane wyłącznie z zabiegami. W Klinice znajduje się Gabinet Stylizacji Paznokci, Poradnia Dietetyczna, a także profesjonalne Studio Treningu Personalnego, będące idealną receptą dla osób, którym zależy na osiągnięciu wymarzonej sylwetki oraz poprawieniu swojej sprawności w kameralnej atmosferze.

Rozwijamy się, dlatego stale pracujemy nad poszerzeniem działalności poprzez podjęcie współpracy z kolejnymi specjalistami. Zachęcamy w tym celu do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych.

Walczysz z kompleksami i niedoskonałościami własnego ciała?
Chcesz poprawić swój wygląd, ale nie wiesz w jaki sposób to osiągnąć?
Skontaktuj się z nami i umów się na konsultację.
Pozwól NAM znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Kamila Koska-Mach

Klinika to nie tylko komfortowe wnętrza oraz najnowsze technologie, ale przede wszystkim ludzie, za których kompetencje oraz profesjonalizm odpowiada Kamila Koska-Mach.

Z branżą estetyczną związana jest od 2011 roku. Studia kosmetologiczne rozpoczęła w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu kończąc je z wyróżnieniem jako najlepsza studentka na roku. Następnie ukończyła studia pielęgniarskie na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie nie tylko poszerzała wiedzę z zakresu budowy i anatomii człowieka ale również rozwijała umiejętności manualne, które są niezbędne przy wykonywaniu wielu precyzyjnych zabiegów estetycznych. Pracując przez 6 lat w trójmiejskich placówkach zdobyła bezcenne doświadczenie u boku najlepszych specjalistów. Medycynę poznała od najbardziej inwazyjnej strony poprzez m.in. asystowanie przy zabiegach liposukcji. Jest uczestniczką licznych szkoleń, seminariów i kongresów naukowych, stale poszerzając wiedzę u krajowych i jak i zagranicznych autorytetów medycznych. Jest także członkiem cenionych stowarzyszeń medyczno-kosmetologicznych, m.in. Brytyjskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Dermatologicznych – British Dermatological Nursing Group (BDNG).

Do pojęcia piękna podchodzi z ogromną pasją i zaangażowaniem. W pracy stawia na wzmacnianie świadomości w profilaktyce zdrowia i urody, kierując się zasadą, że warto dbać o własne ciało, ponieważ to jedyne miejsce w którym musimy żyć. Specjalizuje się w laseroterapii i nowoczesnych terapiach przeciwstarzeniowych, sprawiając, że kompleksy powodowane problemami natury estetycznej zamieniane są w uśmiech i poczucie komfortu we własnym ciele. Ceniona jest za wyjątkowo indywidualne podejście, empatię i zrozumienie a także niezwykły zmysł estetyczny. Prywatnie jest szczęśliwą żoną oraz matką, uwielbia gotować a także ponad wszystko kocha zwierzęta, w szczególności swoją białą suczkę chihuahua o imieniu Kropka.

Specjaliści:

Kamila Koska-Mach

Kamila Koska-Mach

pielęgniarka estetyczna, kosmetolog

Karolina Rydwelska

kosmetolog, certyfikowana linergistka

Dr Tomasz Sturlis

lekarz dentysta

Faustyna Minikowska-Borzyszkowska

dyplomowana asystentka stomatologiczna

Dr Mikołaj Pernak

chirurgia plastyczna, chirurg ogólny (II st.)

Katarzyna Gospodarek

dietetyk kliniczny

Julia Serafinowska

stylistka paznokci

Justyna Sinkiewicz

trener personalny

Michał Sinkiewicz

trener personalny

Administracja:

Michał Mach

manager

Patrycja Treder

recepcjonistka

Nowoczesne technologie

  • Depilacja laserowa Vectus
  • Alma Harmony XL Pro™ - laseroterapia
  • LPG Alliance Endermologie® - modelowanie sylwetki masażem podciśnieniowym
  • Zaffiro™ - thermolifting twarzy oraz ciała
  • GeneO™+ - dotlenienie, złuszczenie oraz odżywienie skóry
  • Storz Medical DUOLITH® SD1 – modelowanie sylwetki falą akustyczną
  • Karboksyterapia Julié - terapia medycznym dwutlenkiem węgla
wszystkie prawa zastrzeżone © klinikakosma.pl 2018
projekt i wykonanie qnikstudio.pl