O nas

Klinika Kosma to wyjątkowe miejsce stworzonym przez pasjonatów szeroko pojętych dziedzin estetyki. Misją Kliniki jest dążenie do tego, aby nasi Pacjenci mogli czuć się komfortowo we własnej skórze, ciesząc się zdrowiem i pięknem swojego ciała.

Wyróżnia nas holistyczne podejście, dlatego każdego traktujemy indywidualnie, dostarczając kompleksowe rozwiązania z zakresu usług zdrowotnych oraz estetycznych.

Znajdujemy się w ustronnym miejscu, umożliwiając zachowanie prywatności oraz komfortu.

Głównym obszarem naszej działalności jest laseroterapia, w której wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie medyczne światowej klasy, takie jak m.in. Alma Harmony XL PRO™ oraz Cynosure Vectus®.

Zabiegi laserowe umożliwiają nam walkę z licznymi problemami natury estetycznej typu przebarwienia, rumień, zmarszczki, zwiotczenie skóry, blizny, rozstępy, poszerzone naczynka (na twarzy czy nogach), redukcja owłosienia i wiele innych. Doświadczenie w pracy z posiadanymi przez nas urządzeniami jest gwarantem naszego profesjonalizmu oraz bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów.

Specjalizujemy się również w wykonywaniu zróżnicowanych zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej, które są nie tylko nieodłącznym elementem terapii przeciwstarzeniowej, ale również umożliwiają utrzymanie odpowiedniej kondycji skóry. W połączeniu z laseroterapią gwarantują one długotrwałe efekty, pozwalając jednocześnie zachować naturaly wygląd. Nasze zabiegi estetyczne dopełnia kosmetyka w postaci jednej z najwybitniejszych, polskich lingeristek makijażu permanentnego, a także niezwykle uzdolnionej stylistki paznokci.

Zagadnienia zdrowia oraz urody wymagają synergii działań, w związku z czym przygotowaliśmy szereg usług medycznych jak m.in. genetyczne badania prenatalne oraz Dział Stomatologii zajmujący się leczeniem oraz poprawą estetyki jamy ustnej.

W Klinice znajduje się również profesjonalne Studio Treningu Personalnego wraz z wyspecjalizowaną kadrą trenerską. Jest to idealne miejsce dla osób, którym zależy na osiągnięnciu wymarzonej sylwetki oraz poprawieniu swojej sprawności w kameralnej atmosferze.

Rozwijamy się, dlatego stale pracujemy nad poszerzeniem działalności poprzez podjęcie współpracy z kolejnymi specjalistami. Zachęcamy w tym celu do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych.

Walczysz z kompleksami i niedoskonałościami własnego ciała?
Chcesz poprawić swój wygląd ale nie wiesz w jaki sposób to osiągnąć?
Skontaktuj się z nami i umów się na konsultację.
Pozwól NAM znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Kamila Koska-Mach

Klinika to nie tylko komfortowe wnętrza oraz najnowsze technologie, ale przede wszystkim ludzie, za których kompetencje oraz profesjonalizm odpowiada Kamila Koska-Mach.

Z branżą estetyczną związana jest od 2011 roku. Studia kosmetologiczne rozpoczęła w Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu kończąc je z wyróżnieniem jako najlepsza studentka na roku. Następnie ukończyła studia pielęgniarskie na Gdański Uniwersytet Medyczny, gdzie nie tylko poszerzała wiedzę z zakresu budowy i anatomii człowieka ale również rozwijała umiejętności manualne, które są niezbędne przy wykonywaniu wielu precyzyjnych zabiegów estetycznych. Pracując przez 6 lat w trójmiejskich placówkach zdobyła bezcenne doświadczenie u boku najlepszych specjalistów. Medycynę poznała od najbardziej inwazyjnej strony poprzez m.in. asystowanie przy zabiegach liposukcji. Jest uczestniczką licznych szkoleń, seminariów i kongresów naukowych, stale poszerzając wiedzę u krajowych i jak i zagranicznych autorytetów medycznych. Jest także członkiem cenionych stowarzyszeń medyczno-kosmetologicznych, m.in. Brytyjskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Dermatologicznych – British Dermatological Nursing Group (BDNG).

Do pojęcia piękna podchodzi z ogromną pasją i zaangażowaniem. W pracy stawia na wzmacnianie świadomości w profilaktyce zdrowia i urody, kierując się zasadą, że warto dbać o własne ciało, ponieważ to jedyne miejsce w którym musimy żyć. Specjalizuje się w laseroterapii i nowoczesnych terapiach przeciwstarzeniowych, sprawiając, że kompleksy powodowane problemami natury estetycznej zamieniane są w uśmiech i poczucie komfortu we własnym ciele. Ceniona jest za wyjątkowo indywidualne podejście, empatię i zrozumienie a także niezwykły zmysł estetyczny. Prywatnie uwielbia gotować i kocha zwierzęta, w szczególności swoją białą suczkę chihuahua o imieniu Kropka.

Nowoczesne technologie

  • Depilacja laserowa Vectus
  • Alma Harmony XL Pro™ - laseroterapia
  • LPG Alliance Endermologie® - modelowanie sylwetki masażem podciśnieniowym
  • Zaffiro™ - thermolifting twarzy oraz ciała
  • GeneO™+ - dotlenienie, złuszczenie oraz odżywienie skóry
  • Storz Medical DUOLITH® SD1 – modelowanie sylwetki falą akustyczną
  • Karboksyterapia Julié - terapia medycznym dwutlenkiem węgla
wszystkie prawa zastrzeżone © klinikakosma.pl 2018
projekt i wykonanie qnikstudio.pl