Liczba 7 w wielu kulturach oznacza dążenie do perfekcji własnego ideału. Sprawdź więc 7 powodów, dla których powinieneś wybrać akurat naszą Klinikę:

Bezpieczeństwo

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy Twoje bezpieczeństwo. Korzystanie wyłącznie z technologii spełniających najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa, regularne szkolenia z zakresu pierwszej pomocy czy zasad higieny i dezynfekcji są tego najlepszym przykładem. Ponadto nasza Klinika spełnia wszelkie wymogi techniczne oraz sanitarne stawiane wobec placówek medycznych.

Profesjonalizm

Nasza kadra posiada bogate doświadczenie z zakresu wykonywanych przez nas zabiegów. Jesteśmy uczestnikami wielu szkoleń i kongresów medyczno-kosmetologicznych. O poziom naszych kompetencji dbają specjalistyczne firmy i wiodący dostawcy urządzeń, co potwierdzają liczne dyplomy oraz certyfikaty. Jesteśmy także zrzeszeni w międzynarodowych stowarzyszeniach medycyny estetycznej.

Technologie

Jesteśmy placówką korzystającą z najnowocześniejszych technologii medycznych i kosmetologicznych na świecie. Zapraszamy do bliższego zapoznania się naszą stroną internetową (klinikakosma.pl) oraz mediami społecznościowymi (facebook.com/kosmaklinika) aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje.

Kompleksowość

W erze nieustającego pędu oferujemy Ci coś najcenniejszego – oszczędność czasu. Chcesz skorzystać ze zróżnicowanych zabiegów upiększających, kosmetycznych, stomatologicznych czy też osiągnąć upragnioną sylwetkę w trakcie treningu personalnego? Odwiedź nas i odnajdź wszystko w jednym miejscu.

Prywatność

Zapewniamy pełną dyskrecje. Zależy Ci na miejscu, w którym pozbędziesz się kompleksów w kameralnej atmosferze? Nasza Klinika położona jest w ustronnym miejscu, zapewniając komfort i pełną prywatność.

Opieka

Twój problem jest również naszym problemem. Cechuje nas holistyczne podejście, dlatego każdego traktujemy indywidualnie. Pierwsza wizyta zawsze poprzedzona jest specjalistyczną konsultacją, podczas której przeprowadzamy wywiad oraz dzięki specjalistycznej aparaturze fotograficznej wykonujemy pogłębioną analizę stanu skóry oraz symulację efektów planowanych zabiegów.

Komfort

Chcesz odwiedzić naszą Klinikę, jednak odległość jest dla Ciebie problemem? Sprawimy, że podróż do nas, w malownicze okolice serca Kaszub nie musi być uciążliwa. W naszej Klinice mamy do dyspozycji dwa komfortowe apartamenty, w których zapewniamy pobyt przy wybranych pakietach zabiegowych.

Nowoczesne technologie

  • Depilacja laserowa Vectus
  • Alma Harmony XL Pro™ - laseroterapia
  • LPG Alliance Endermologie® - modelowanie sylwetki masażem podciśnieniowym
  • Zaffiro™ - thermolifting twarzy oraz ciała
  • GeneO™+ - dotlenienie, złuszczenie oraz odżywienie skóry
  • Storz Medical DUOLITH® SD1 – modelowanie sylwetki falą akustyczną
  • Karboksyterapia Julié - terapia medycznym dwutlenkiem węgla
wszystkie prawa zastrzeżone © klinikakosma.pl 2018
projekt i wykonanie qnikstudio.pl